Регулятори швидкості

Регулятор швидкості для малогабаритного асинхронного мотор-редуктораПропонуємо вам контролери швидкості для однофазних малогабаритних електродвигунів та мотор-редукторів з живленням мережі 220В та  потужністю від 6 Вт до 200 Вт. Ці регулятори швидкості відрізняються високою надійністю та простотою в експлуатації.

Лінійка контролерів швидкості включає в себе найпростішу модель US (регулювання швидкості за допомогою потенціометра), модель SS (кріплення на DIN рейку) та найсучаснішу модель SF.

Застосування контролерів швидкості можливо тільки з електродвигунами з вбудованим тахогенератором. Контролер порівнює поточне значення частоти обертання валу електродвигуна, яке визначається за допомогою тахогенератора, та необхідне значення швидкості, яке встановлюється потенціометром або зовнішнім аналоговим сигналом, і в залежності від цього регулює оберти величиною напруги живлення. Така схема дуже надійна, однофазні регулятори швидкості набули широкого поширення в самому різноманітному обладнанні.

Моделі однофазних контролерів швидкості:

        Серія Зовнішній   виглядПотужність, ВтДіапазон регулювання швидкості, об/хвФункціональні особливості
USРегулятор швидкості US6-25090 — 1300Керування швидкістю за допомогою потенціометра на передній панелі.
SSРегулятор швидкості SS6-25090 — 1300Кріплення на DIN-рейку.
SFРегулятор швидкості SF6- 25090 — 1300Наявність цифрового дисплея, повільний старт та зупмнка, електромагнітне реле (режим роботи для електромотора з вбудованим гальмом), зміна напрямку від зовнішнього сигналу, зміна швидкості по зовнішньому аналоговому сигналу 10V.
SKРегулятор швидкості SK           6-25090 — 1300Пам’ять на 3 встановлені швидкості, повільне прискорення та зупинка, швидка зупинка.