Мотор-редуктори постійного струму

Мотор-редуктори постійного струмуТипи мотор-редукторів постійного струму

Мотор-редуктори та електродвигуни  постійного струму знаходять своє застосування в різноманітних сферах промисловості в якості економічного та універсального електромеханічного приводу. Напруга живлення зазвичай складає 12 або 24 вольт, також зустрічається напруга  36, 48, 110,  220 вольт.

В мотор-редукторах та електродвигунах  постійного струму швидкість двигуна не залежить від кількості полюсів і забезпечує більшу універсальність для різних швидкостей або вимог до змінної швидкості. Магнітне поле створюється високоміцними постійними магнітами. Магніти не потребують струму від джерела живлення. Це знижене споживання струму збільшує термін служби батарей, які використовуються як джерела живлення в мобільних або віддалених програмах. Магніти також покращують ефективність двигуна та зменшують внутрішній нагрів.

Поширені застосування мотор-редукторів та двигунів постійного струму включають конвеєри, пакувальні машини, змішувачі, бігові доріжки, принтери, дверні оператори, офісну автоматизацію, безповітряні розпилювачі фарби та інші програми, для яких потрібна змінна швидкість.

Наша компанія пропонує вам широкий асортимент мотор-редукторів цього типу : планетарні, циліндричні, черв’ячні. Можливо виробництво нестандартних приводів за вимогами клієнта.

Планетарні мотор-редуктори постійного струму

Планетарні мотор-редуктори постійного струму відрізняються компактними розмірами, широким діапазоном передавальних чисел та високим крутним моментом.

Напруга живлення: 12В, 24В

Потужність: 1.6 – 102Вт

Швидкість: 7 – 2480 об / хв

Крутний момент: 0.01 – 30 Нм

Циліндричні мотор-редуктори постійного струму

Мотор-редуктори цієї серії являють собою комбінацію колекторного електродвигуна серії GDM з циліндричним редуктором типу GN (GU).

Потужність: 10 Вт – 250 Вт.

Швидкість: 15 – 1000 об / хв.

Крутний момент: 0.19 – 40 Нм

Черв’ячні мотор-редуктори постійного струму

Мотор-редуктори цієї серії являють собою комбінацію колекторного електродвигуна серії ZYT  та черв’ячного редуктора типу NMRV.

Потужність: 50 – 700 Вт.

Швидкість: 0.4 – 600 об / хв.

Крутний момент: 1 – 200Нм