Електродвигуни

ЕлектродвигуниЕлектродвигун – це електрична машина, за допомогою якої електрична енергія перетворюється в механічну, для приведення в рух різних механізмів. Електродвигун є основним елементом електроприводу.

Як правило, електродвигун складається з двух основних компонентів  – ротора та статора. Ротор- це рухома частина електродвигуна, статор-нерухома.

Електродвигуни поділяються на декілька основних типів: синхронні , асинхронні, колекторні, бесколекторні. Наша компанія представляє широкий асортимент електродвигунів різних типів.

Асинхронні електродвигуни

Електродвигуни цього типу відрізняються високою якістю, універсальністю та доступною ціною. На сьогоднішній день ця серія представлена однофазними та трифазними електродвигунами стандарту DIN.

Напруга живлення: 220В, 380В

Потужність: 0.06 – 30 кВт

Малогабаритні асинхронні електродвигуни

Електродвигуни цієї серії являють собою малопотужні електродвигуни компактної серії для  використання  в обладнанні, в якому потрібні асинхронні приводи невеликої потужності. Доступні однофазні та трифазні модифікації електродвигунів а також серія з регулюванням швидкості. Можлива комплектація електромагнітним гальмом.

Напруга живлення: 110В, 220В, 380В

Потужність: 6 – 250 Вт

Електродвигуни постійного струму

Електродвигуни цієї серії являють собою колекторні двигуни постійного струму. Широкий діапазон потужностей та можливість регулювання швидкості надає цьому типу електродвигунів широких можливостей застосування у промисловості.

Напруга живлення: 12В, 24В, 48В, 220В

Потужність: 20- 1200  Вт

Безколекторні електродвигуни

Безколекторні електродвигуни відрізняються високою надійнцстю, довгим терміном експлуатації та широким діапазоном зміни частоти обертання.

Напруга живлення: 12В, 24В, 36В, 48В, 310В

Потужність: 4 – 1700 Вт