Про Компанію

Приводні системиНаша компанія   була заснована у 2016 році  та наразі є одним з провідних постачальників на електротехнічному ринку України. Ми пропонуємо українським споживачам якісну приводную техніку: редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни, серводвигуни, малогабаритні мотор-редуктори, нізколюфтові редуктори, мотор-редуктори постійного струму, лінійні актуатори  та ін.

Наша компанія постачає на український ринок продукцію відомих світових брендів:

                 

Наші принципи роботи:

  • Висока якість продукції. Ми співпрацюємо тільки з перпевіриними постачальниками, які можуть забеспечити стабільно високу якість продукції
  • Доступність. Ми завжди прагнемо запропонувати вам найкращу ціну на необхідну вам продукцію.
  • Швидкість. Ми намагаємось тримати популярні позиції в достатній кількості на нашому складі в Україні. Пр  відсутності на складі, ми забеспечимо вам найкоротші терміни поставки.
  • Стабільність. Ми зацікавлені в довготривалому співробітництві та прагнемо стати вашим надійним постачальником на довгі роки.
  • Клієнтоорієнтованість. Ми завжди уважно дослохуємось до побажань наших клієнтів та намагаємось втілити їх у життя, бо клієнт- це найголовніша цінність нашого бізнесу.

Наші спеціалісти  з радістю допоможуть вам підібрати необхідний елемент приводу, нададуть грамотну технічну консультацію і поставлять необхідний привід в найкоротші терміни.

Ми орієнтовані на побудову довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами, тому ми прагнемо щоб ви залишилися максимально задоволені співпрацею з нашою компанією. Ми пропонуємо не тільки високоякісну приводную техніку за конкурентними цінами , ми пропонуємо вам спокій і впевненість в роботі вашого обладнання з нашими приводами.