Аксесуари для малогабаритних асинхронних мотор-редукторів

Ми пропонуємо аксесуари для малогабаритних мотор-редукторів змінного та постійного струму.

Кріпильні кронштейни

Кріпильні кронштейни призначені для зручного  монтажу малогабаритних циліндричних та циліндро-конічних мотор-редукторів як змінного так і постійного струму. Кронштейни доступні для типорозмірів 70 мм (3GN), 80 мм ( 4GN), 90 мм (5GN, 5GU), 100 мм (6GU).

Регулятори швидкості

Регулятори швидкості призначені для зміни обертання вихідного валу електродвигуна. Використовуються тільки для однофазного живлення 110В  та 220В в електродвигунах, оснащених тахогенератором. Для кожної моделі електродвигуна, в залежності від потужності та живлення мережі, використовується відповідна модель регулятора швидкості.

Проміжні редуктори

Проміжні редуктори призначені для зменшення вихідної швидкості мотор-редуктора, зазвичай, у випадках, коли неможливо досягти необхідної швидкості, використовуючі стандартні передавальні числа. Проміжний редуктор встановлюється між електродвигуном та стандартним редуктором, має передавальне число 10, та, відповідно, зменшує стандартнувихідну швидкість мотор-редуктора у 10 разів. Доступні для всіх типорозмірів редукторів: 2GN, 3GN, 4GN, 5GN, 5GU, 6GU.