Бренди

Одним з головних принципів роботи нашої компанії є якість постачаємої продукції, тому ми дуже ретельно підходимо до вибору наших постачальників та партнерів. Наша компанія представляє на українському ринку відомих світових виробників приводної техніки, якість продукції яких підтверджена часом і широкою географією клієнтів по всьому світу.


JWD Motor  – Компанія була заснована в 2002 році та наразі є одним з провідних виробників електромеханічних приводів у Південно-Східній Азії. Компанія випускає понад тисячу моделей редукторів та мотор-редукторів декількох основних серій – малогабаритні асинхронні та мотор-редуктори, гіпоїдні мотор-редуктори, серводвигуни,  планетарні низколюфтові редуктори, черв’ячні редуктори  та інші.


GPG Motor  є компанією з понад 20-річним досвідом у виробництві електродвигунів, редукторів та спеціальних приводів. Лінійка продукції включає в себе малогабаритні мотор-редуктори змінного та постійного струму, безколекторні мотор-редуктори, циліндричні  та черв’ячні мотор-редуктори.


Techtop  – є одним з найбільших виробників трифазних та однофазних електродвигунів потужністю від 0.06 до 315 кВт. Виробнича площа складає близько 191200 квадратних метрів. Techtop виробляє більш ніж 2 мільйони електродвигунів на рік відповідно до вимог IEC та NEMA.


Promotor – один з найбільших в Польщі сімейних бізнесів, заснований в 1993 та основним напрямком роботи якого є виробництво та продаж електродвигунів, редукторів, частотних перетворювачів та комплектуючих до приводної техніки. Вся продукція польської компанії виготовлена у відповідності з міжнародними стандартами.


                                              Hydro-mec – Компанія заснована в 1983 році та на сьогодняшній день є одним з провідних виробників редукторів в Італії. Hydro-mec пропонує широкий асортимент черв’ячних, циліндричних, циліндро-конічних редукторів.