Мотор-редуктори CMR S.r.l.

Черв'ячні редуктори та мотор-редуктори CMR S.r.l.Наша компанія пропонує черв’ячні редуктори та мотор-редуктори виробництва CMR s.r.l

Технічні характеристики:

Передавальне відношення черв’ячних редукторів: i = 7.5: 1 – 100: 1.
Потужність черв’ячних мотор-редукторів: від 0,09 до 15 кВт.
Крутній момент: від 1.8 до 2700 Нм.
Типорозміри черв’ячних редукторів: від 025 до 150.

 

Компанія CMR Srl. пропонує повний спектр високоякісних черв’ячних редукторів. Асортимент включає в себе всі типорозміри від «25» до «150» з передавальними числами від 7,5 до 100. Модельний ряд редукторів CMR відповідає вимогам найвибагливіших замовників з погляду  якості, надійності і терміну служби завдяки ретельному процесу проектування, пильному контролю за якістю використовуваних матеріалів, а також використання найсучасніших технологій і обладнання для виготовлення продукції.

Редуктори серії CMRV мають універсальний корпус що дозволяє виконувати їх монтаж на обладнання в будь-якому монтажному положенні. Корпуси редукторів серії CMRV типорозмірів 025 – 090 виконані з легкосплавних металів шляхом лиття під тиском. Корпуси редукторів серії CMRV типорозмірів 110 – 150 виготовляються в чавунному корпусі, що забезпечує високу міцність всіх елементів і складових частин редуктора.

Черв’ячні редуктори серії CMRV застосовуються для комплектації устаткування різних галузей промисловості: легка промисловість, харчова промисловість, медична промисловість, а також в підйомних механізмах різного призначення і т.д.

Переглянути каталог черв’ячних редукторів CMR Riduttori