Наші партнери

Одним з головних принципів роботи нашої компанії є якість постачаємої продукції, тому ми дуже ретельно підходимо до вибору наших постачальників та партнерів. Наша компанія представляє на українському ринку відомих світових виробників приводної техніки, якість продукції яких підтверджена часом і широкою географією клієнтів по всьому світу.


JWD Motor  – Компанія була заснована в 2002 році та наразі являється одним з провідних виробників електромеханічних приводів у Південно-Східній Азії. Компанія випускає понад тисячу моделей редукторів та мотор-редукторів декількох основних серій – малогабаритні асинхронні  електродвигуни та мотор-редуктори (від 6 до 200 Вт),  мотор-редуктори   з регулюванням швидкості , гіпоїдні мотор-редуктори, серводвигуни,  планетарні низколюфтові редуктори, черв’ячні редуктори та  мотор-редуктори типу NMRV та інші.

www.jwdmotor.com.ua


GPG Motor  є компанією з понад 20-річним досвідом у виробництві електродвигунів, редукторів та спеціальних приводів. Основна лінійка продукції включає в себе малогабаритні мотор-редуктори змінного та постійного струму, безколекторні мотор-редуктори, циліндричні  та черв’ячні мотор-редуктори.

www.gpgmotor.com.ua


Techtop  – є одним з найбільших виробників трифазних та однофазних електродвигунів потужністю від 0.06 до 315 кВт. Штаб-квартира групи знаходиться в районі Шанхая Пудун, де працюють близько 2 тисяч людей. Виробнича площа складає близько 191200 квадратних метрів. Techtop виробляє більш ніж 2 мільйони електродвигунів на рік відповідно до вимог IEC та NEMA.


CMR s.r.l Компанія пропонує повний спектр високоякісних черв’ячних редукторів. Асортимент включає в себе всі типорозміри від «25» до «150» з передавальними числами від 7,5 до 100. Модельний ряд редукторів CMR відповідає вимогам найвибагливіших замовників з погляду  якості, надійності і терміну служби завдяки ретельному процесу проектування, пильному контролю за якістю використовуваних матеріалів, а також використання найсучасніших технологій і обладнання для виготовлення продукції.


NERI MOTORI s.r.l.  – є однією з провідних італійських компаній – найбільших виробників електродвигунів в світі. Компанія була заснована в 1946 році Вальтером Нері, людиною та підприємцем, який завдяки своїм навичкам і азарту, зміг перетворити свою маленьку майстерню в успішну міжнародну компанію. Компанія виробляє широкий спектр асинхронних електродвигунів потужністю від 0.06 до 315 кВт.